Personifikované balení

Dnešní doba se dá s trochou nadsázky označit jako “doba covidová”, to s sebou přináší mnohé věci, na které jsme nebyli dříve zvyklí, ale musíme se přizpůsobit. Pripravime vše 100% na míru vašim potřebám a přáním.

Design přesně podle vašich potřeb

Široká nabídka velikostí a tvarů obalů

Různé druhy dezinfekce

Nabízíme také roušky a další ochranné pomůcky s vaším brandingem

Reklamní dezinfekce, roušky, ubrousky,…

Dokážeme vám nabídnout mnoho variant řešení, a to jak v malém počtu, tak v tisícových či vyšších počtech.

Co nabízíme

Nabízíme vám zpracování dezinfekce, roušky, klasických kapesníčků či antibakteriálních vlhkých ubrousků do designu vaší společnosti. Vše můžeme dodat v různých formách provedení, a to buď jednotlivě nebo jako kompletní balíček pro bezpečí vás, vašich zákazníků, obchodních partnerů apod.

Vzhledem k tomu, že jsme přímí výrobci a dlouhodobě spolupracujeme se společnostmi, které vyrábí obaly, tak jsme schopni připravit pro vás velké množství velikostí či tvarů lahviček pro dezinfekce. Zároveň spolupracujeme s několika švadlenami, které pro nás šijí roušky ve vysoké kvalitě.

Dezinfekce

Můžete si vybrat DISIN alkoholovou dezinfekci, dezinfekční gel DISIN Viran či GUAA dezinfekci, která neobsahuje ani alkohol ani chlór. Tuto desinfekci můžeme rovněž jakkoli parfémovat.

Roušky

Můžeme vám poskytnout ručně šité roušky, na kterých bude vyšité či natištěné logo vaší společnosti. Dále nabízíme roušky jednorázové, které balíme do krabičky, která nese design vašeho brandu.

Ubrousky a kapesníčky

Chcete papírové kapesníčky či antibakteriální vlhčené ubrousky? Nabízíme několik variant provedení. Vše je možné personifikovat, dle vašeho přání.

Kompletní sada

Udělejte svým obchodním partnerům radost a dejte jim jako dárek kompletní balíček, který bude obsahovat vše, co je v dnešní době potřeba, a to v pěkném, ručně šitém obalu či kosmetické taštičce, která je svým rozměrem vhodná do každé tašky či kabelky.

Nezávazná poptávka

Kontakty

Telefon

(+420) 606 200 600
Dostupné po-pá 8.00-17.00

Kancelář

ANILO TRADE SE
Českomoravská 2255/12A
190 00 Praha 9 – Libeň